Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani

  • A.P /
  • 02 October 2022 - 09:06
Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani

Një prind e ka njoftuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar, ndërsa prindi e ka raportuar në polici me datën 30 shator.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Gjilan 30.09.2022 – 17:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende. Rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)