Grenell: A e dini se i gjithë restoranti në Beograd po feston për golin e Amerikës!

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 22:29
Grenell: A e dini se i gjithë restoranti në Beograd po feston për golin e Amerikës!

Në Beograd janë gëzuar për fitoren e SHBA-së në Botëror kundër Iranit, ka deklaruar ish-i dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Grenell ka shkruar se i gjithë restoranti ku gjendej ai, festoi për rezultatin e futbollistëve amerikanë.

“I gjithë restoranti në Beograd po feston për golin e Amerikës”, ka shkruar Grenell në Twitter.

(Kosova Sot Online)