Këta dy kryeministra kërcyen në Samitin BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë

  • E.K /
  • 06 December 2022 - 14:49
Këta dy kryeministra kërcyen në Samitin BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë

Sot është mbajtur samiti i BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, transmeton "Kosova Sot Online".

Gjatë këtij samiti, Kryeministri i Holandës, Mark Rutte dhe ai i Luksemburgut, Xavier Bette, kanë shijojuar performancën e kërcimit të disa fëmijëve.

Korrespondenti i Financial Times, Henry Foy, ka shpërndarë videon në Twitter, ku ka shkruar “ja pse politikanët nuk duhen të kërcejnë, dhe t’ia lënë këtë gjë fëmijëve”.

(Kosova Sot Online)