Trusti kalon në Komision, shkon në Kuvend

  • E.K /
  • 07 December 2022 - 15:04
Trusti kalon në Komision, shkon në Kuvend

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere e kanë përkrahur Projektligjin për tërheqjen e mjeteve nga Trusti Pensional, transmeton "Kosova Sot Online".

Pasi mori përkrahjen e Komisionit ky Projektligj shkon në seancë për votim.

(Kosova Sot Online)