Vrau gruan dhe vëllaun, i moshuari pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave

  • E.K /
  • 28 January 2023 - 10:47
Vrau gruan dhe vëllaun, i moshuari pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave

Dje në Fshatin Tervol të Gramshit një person ka vrarë me sëpatë gruan dhe vëllaun e tij, përcjell “Kosova Sot Online”.

Mësohet se 80-vjeçari pasi i ka vrarë i ka mbuluar të dy trupat dhe ka larë gjakun e bashkëshortes që fillimisht e ka vrarë në banesë.

Më pas ai ka shkuar tek disa të afërm të tjerë në fshat afër Tervolit dhe u ka rrëfyer krimin që ai e ka bërë.

(Kosova Sot Online)