E rëndë: Rrokulliset autobusi me plot pasagjerë, tre të vdekur

  • E.K /
  • 03 February 2023 - 12:35
E rëndë: Rrokulliset autobusi me plot pasagjerë,  tre të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Slloveni, ku një autobus me targa të huaja, ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, transmeton “Kosova Sot Online”.

Raportohet se nga ky aksident kanë vdekur tre persona.

Ende nuk dihet saktë numri të lënduarve,

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.

Hetimet janë duke vazhduar.

(Kosova Sot Online)