Policia vret pabesisht 28-vjeçarin

  • A.P /
  • 03 February 2023 - 21:36
Policia vret pabesisht 28-vjeçarin

Raportohet se policia në Ohio të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka vrarë aksidentalisht një 28-vjeçar.

Ai kishte shkuar të pastronte shtëpinë e gjyshes së vdekur, ndërsa efektivët e ngatërruan me një hajdut dhe i qëlluan me armën e shërbimit, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Sipas mediave vendase policia kishte marrë një denoncim nga një fqinj i të moshuarës së ndjerë dhe dyshuan se ishte hajdut, ka shkuar dhe ka shkrepur armën mbi të riun pasi ai tentoi të arratisej.

(Kosova Sot Online)