Sot varrosen katër personat që vdiqën në aksidentin tragjik në rrugën Ferizaj- Shtime

  • E.K /
  • 23 February 2023 - 14:53
Sot varrosen katër personat që vdiqën në aksidentin tragjik në rrugën Ferizaj- Shtime

Sot varrosen katër të rinjtë që vdiqën mbrëmë në aksidentin fatal në rrugën Ferizaj- Shtime, transmeton “Kosova Sot Online”.

Sipas njoftimit nga familjarët, Arlind dhe Arsim Isufaj do të varrosen në orën 16:30 në fshatin Mollopolc të Shtimes, ndërsa Armend Muhadini dhe Mërgim Behluli do të varrosen në orën 17:00 në fshatin Dremjak të Ferizajt.

(Kosova Sot Online)