Vrasje e dyfishtë në kryeqytet

  • A.P /
  • 06 March 2023 - 21:32
Vrasje e dyfishtë në kryeqytet

Para pak çastesh në një kafiteri të njohur në Çarshinë e Vjetër të Shkupit ka ndodhur vrasje e dyfishtë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Vrasja ka ndodhur në kafiterinë “Shisha Bar” që ndodhet në rrugën “Samoilova”, vend ky shumë i frekuentuar.

Jozyrtarisht mësohet se viktimat janë persona të njohur për policinë shkaku i të kaluarës së tyre.

Policia dhe institucionet kompetente janë në vendin e ngjarjes dhe më vonë pritet komunikim zyrtar.


(Kosova Sot Online)