Graçanicë: Hajnat vje'dhin laptopë e stoli

  • A.P /
  • 19 March 2023 - 09:31
Graçanicë: Hajnat vje'dhin laptopë e stoli

Ankuesi, mashkull kosovar nga Graçanica, ka raportuar se persona të panjohur i kanë hapur me forcë derën hyrëse të shtëpisë dhe një dritare, kanë hyrë në shtëpi ku i kanë demoluar  të gjitha dhomat, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Nga shtëpia kanë vjedhur 2 llap top, 10 ora dore dhe stoli ari.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet.​”

(Kosova Sot Online)