Serbët iu 'kapen' Hillit: Serbia nuk do të ja fal kurrë SHBA-së atë që bëri me bombardimet

  • A.P /
  • 08 October 2023 - 10:28
Serbët iu 'kapen' Hillit: Serbia nuk do të ja fal kurrë SHBA-së atë që bëri me bombardimet

Derisa po ecte në sheshin e Beogradit, ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Beograd, Christopher Hill, është përballur me disa qytetarë serbë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Serbët e kanë sulmuar verbalisht ambasadorin duke i thënë se Serbia nuk do te ja fal kurrë SHBA-së atë që bëri me bombardimet. “Ne nuk do t'ju falim kurrë për krimet tuaja! Ky është një pushtues dhe një vrasës!

Shikoni videon në vijim për më shumë detaje nga ky incident...

(Kosova Sot Online)