Reshje bore e shiu në Kosovë

  • E.K /
  • 28 November 2023 - 08:14
Reshje bore e shiu në Kosovë

Në Kosovë moti sot do të jetë kryesisht i vranët, përcjell “Kosova Sot Online”.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se do të ketë reshje shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri dhe 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3 dhe 5 gradë Celsius.

(Kosova Sot Online)