Pejë: Largohen nga shtëpia, zhduken dy burra dhe një grua, nuk dihet se ku ndodhen

  • E.K /
  • 04 December 2023 - 09:19
Pejë: Largohen nga shtëpia, zhduken dy burra dhe një grua, nuk dihet se ku ndodhen

Tre persona janë zhdukur në Pejë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një person ka raportuar në Polici se një grua dhe dy burra janë larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tyre.

Policia ka njoftuar se rasti është duke hetuar.

“PERSON I ZHDUKUR- Pejë – Me 03.12.2023 një mashkull kosovar ka raportuar se viktimat, një femër dhe dy meshkuj kosovarë janë larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhje e tyre, rasti është duke u hetuar.”

(Kosova Sot Online)