Një i mitur dhe një qytetar sulmohen nga një tufë qenësh në Pejë

  • E.K /
  • 07 December 2023 - 14:07
Një i mitur dhe një qytetar sulmohen nga një tufë qenësh në Pejë

Një i mitur dhe një qytetar janë sulmuar nga një tufë qenësh në oborrin e një ndërtese në rrugën “Lekë Dukagjini” në Pejë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Ngjarja është kapur nga kamerat e sigurisë dhe pamjet shqetësuese janë bërë publike nga media lokale Peja Fokus.

(Kosova Sot Online)