Tërmet në Shqipëri

  • E.K /
  • 24 February 2024 - 13:15
Tërmet në Shqipëri

Para pak minuash janë ndjerë lëkundje tërmeti në Shqipëri, përcjell “Kosova Sot Online”.

Magnituda ka qenë 3.6, teksa thellësia ka qenë 13 km.

Epiqendra e tërmetit, ka qenë 51 km në Jug-perëndim të Elbasanit dhe 11 km në veri-lindje të Patosit.

(Kosova Sot Online)