Çakalli zbret në mes të Tiranës

  • E.K /
  • 24 February 2024 - 15:27
Çakalli zbret në mes të Tiranës

Një çakall është kapur nga disa qytetarë që po pinin kafen e mëngjesit në zonën e Teatrit të Operas dhe Baletit sot në Tiranë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Në vendin ku ndodhej çakalli, ka mbërritur ekipi i Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit i Bashkisë së Tiranës, duke e futur atë në një kafaz.

(Kosova Sot Online)