Policia e Kosovës del me njoftim

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 11:11
Policia e Kosovës del me njoftim

1572 gjoba janë shqiptuar brenda 24 orëve, njofton Policia e Kosovës, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Në raport thuhet se në këtë periudhë kohore kanë ndodhur 24 aksidente me lëndime në njeëz dhe 28 me dëme materiale.

Po ashtu janë arrestuar 14 persona, 9 prej të cilëve janë dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)