Arrestohet një person, kjo është arsyeja

  • A.P /
  • 16 June 2024 - 09:30
Arrestohet një person, kjo është arsyeja

Raportohet se një person është arrestuar në Fushë Kosovë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Ai dyshohet për një rast të vrasjes në tentativë që kishte ndodhur më 6 prill.

“VRASJE NË TENTATIVË- Bresje, Fushë Kosovë / 06.04.2024 – 17:00. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”

(Kosova Sot Online)