Ish-profesori i Kurtit largohet nga Vetëvendosja

  • E.K /
  • 21 June 2024 - 11:39
Ish-profesori i Kurtit largohet nga Vetëvendosja

Profesori universitar, Salem Lepaja, ka njoftuar se nuk është më pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Ju njoftoj se nuk jam më anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV)”, ka shkruar Lepaja.

Lepaja ka qenë profesor i Kurtit në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike.

(Kosova Sot Online)