Lipjan: Një burrë gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij nga fqinja e tij

  • E.K /
  • 24 June 2024 - 08:44
Lipjan: Një burrë gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij nga fqinja e tij

Një burrë në Lipjan është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij nga fqinja e tij, përcjell “Kosova Sot Online”.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion në IML.

“HETIM MBI VDEKJEN- Lipjan / 23.06.2024 – NN. Është raportuar se viktima mashkull kosovar në shtëpinë e tij, nga fqinja e tij ishte gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, është njoftuar prokurori i cili e ka bërë cilësimin e rastit dhe me urdhrin e tij trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”

(Kosova Sot Online)