Harroni kafenë: "çaji" i jashtëzakonshëm për ta filluar ditën me të - Shëndetësia - Kosova Sot
Harroni kafenë: "çaji" i jashtëzakonshëm për ta filluar ditën me të

Harroni kafenë: "çaji" i jashtëzakonshëm për ta filluar ditën me të

Ky "çaj" në fakt është shumë i shijshëm dhe në mënyrë efikase e pastron trupin dhe organizmin e njeriut.raporton Gazeta Kosova Sot

Uthulla e mollës rregullon nivelin e sheqerit në gjak, ndihmon të humbni në peshë, shton energjinë, e mirë për metabolizëm, akne, tretje, flokët dhe lëkurën.

Përbërësit: 1 gotë ujë të ngrohtë 2 lugë uthull të mollës 2 lugë lëng limoni 1 lugë mjaltë 1 lugë kanellë Speca të bluar pikant Mjafton t'i përzieni të gjithë komponentët dhe lëngu është i gatshëm.

(Kosova Sot)

19 orë e 29 minuta më parë
15/12/18