10 ushqimet më të mira për humbje të peshës dhe stomak të rrafshët

  • E.K /
  • 22 gusht 2020 - 09:31
10 ushqimet më të mira për humbje të peshës dhe stomak të rrafshët

A e dini atë periudhën kohore kur pas asaj ditës së "gabuar" thjesht doni të "eksplodoni"?

Këto ushqime përmbajnë përbërës që do t'ju ndihmojnë më së miri për të humbur në peshë, si dhe për të pasur një stomak për lakmi.

1. Qershitë

2. Vezët

3. Bademi

4. Mishi i pulës

 5. Jogurti

6. Mjedrat

7. Mollët

 8. Brokoli

 9. Grejpfrut

 10. Specat pikant

(Kosova Sot Online)