Lëngu, që shkrin shtresat dhjamore

  • E.K /
  • 26 janar 2021 - 13:26
Lëngu, që shkrin shtresat dhjamore

Të gjithë dëshirojmë të heqim qafe shtresat dhjamore, por shpeshherë kjo është mision i pamundur. Mirëpo, ajo që mund të bëni është ta zëvendësoni kafjallin me një pije natyrale, e cila mund t'ju ndihmojë në largimin e kilogramëve shtesë.

Edhe më mirë, ju nevojiten vetëm tre minuta kohë për ta përgatitur Përbërësit: - Një grejpfrut i kuq, i qëruar - Dy portokaj, të qëruar - Një gjethe mentë - Sallatë të gjelbër. Të gjithë përbërësit i hidhni në blender për ta fituar lëngun. Lëngu është i freskët dhe nga pak me shije të thartë, midis tjerash, ju ndihmon edhe të kthjelleni.

(Kosova Sot Online)