Përshpejtoni punën e zorrëve me këtë lëng: pesë kilogramë më pak për një muaj!

  • E.K /
  • 20 tetor 2021 - 11:10
Përshpejtoni punën e zorrëve me këtë lëng: pesë kilogramë më pak për një muaj!

Në një gotë me ujë të vakët vendosni një lugë të uthullës vendore të mollës dhe ia shtoni edhe një lugë mjaltë. Me konsumimin e këtij lëngu mund të humbni edhe deri në pesë kilogramë. Pas një muaji të konsumimit të uthullës së mollës, më pas do të bëni një pauzë prej pesëmbëdhjetë ditësh, e më pas mund ta përsëritni tretmanin.

Po ashtu, pos se do ta përshpejtoni metabolizmin dhe do të humbni në peshë, edhe flokët dhe thonjtë do të jenë më të fortë dhe më me shkëlqim. Zorrët do të heqin qafe toksinat e grumbulluara në organizëm. Do të ndieni një rigjallërim të organizmit.

(Kosova Sot Online)