Humbni 3 kilogramë për vetëm 7 ditë

  • E.K /
  • 22 tetor 2021 - 12:48
Humbni 3 kilogramë për vetëm 7 ditë

Kjo recetë në mënyrë të pabesueshme është efikase. Pa problem do të humbni dhe hiqni shtresat dhjamore në mënyrë krejt natyrale. Majdanozi është diuretik i fuqishëm dhe i dobishëm në luftën kundër infeksionit në traktin urinar dhe sëmundjet e veshkave.

Receta

Pesë lugë majdanoz i zieni në një litër ujë dhe i lini të qëndrojnë për 20 minuta, më pas mund ta pini. Pos se majdanozi ndihmon në hedhjen e ujit nga organizmi, po ashtu është antioksidues dhe i shkëlqyeshëm në luftën kundër baktereve. Sasia e lejuar e një çajit si ky është një litër në ditë. PASTRO.

(Kosova Sot Online)