Lëngu që organizmit tuaj i jep krejt çfarë i nevojitet

  • E.K /
  • 05 December 2022 - 13:00
Lëngu që organizmit tuaj i jep krejt çfarë i nevojitet

Ky lëng ofron elementet bazë që i nevojiten organizmit.

Përbërësit: Rrepë, Karotë, Selino, 1/2 e patates, Rrepkë. Përgatitja:

Të gjithë përbërësit i vendosni në blender, një nga një. Lëngun e hidhni në një gotë dhe ngadalë e pini për një periudhë kohore.

(Kosova Sot Online)