Formacionet zyrtare: Man City – West Ham - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Man City – West Ham

Formacionet zyrtare: Man City – West Ham

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – West Ham

Manchester City dhe West Ham kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës. 

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 17:00.

Manchester City:

West Ham:


(Kosova Sot)

21 orë e 30 minuta më parë
16/12/18