- Sport - Kosova Sot
Formacionet, Valencia – Barcelona

Formacionet, Valencia – Barcelona

Valencia dhe Barcelona do të takohen sonte në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa del Rey

Skuadra e Barcelonës sonte do të mundohet të ruajë rezultatin e ndeshjes së parë 1:0 ndaj Valencias, për të siguruar finalen e Copa del Rey.

Trajneri Ernesto Valverde për këtë ndeshje ka vetëm një mungesë, atë të qendërmbrojtësit Gerard Pique. Në vend të tij pritet të luajë Sergio Busquets.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:30. 

Image

(Kosova Sot)

16 orë e 31 minuta më parë
17/02/19