Bastoret tregojnë fituesin e takimit PSG – Real Madrid - Sport - Kosova Sot
Bastoret tregojnë fituesin e takimit PSG – Real Madrid

Bastoret tregojnë fituesin e takimit PSG – Real Madrid

PSG dhe Real Madrid do të takohen sonte në Paris, me të dy skuadrat që kërkojnë një vend në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Real Madrid ka fituar ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu me rezultat 3:1 dhe sonte i konvenon çdo rezultat i barabartë ose humbje më me pak se dy gola dallim.

Sipas bastoreve sportive, PSG është favorite për të fituar takimi me koeficient 2.0 euro, ndërsa fitorja e Realit kotohet me 3.7.

Por, spanjollët janë favoritë absolut për të kaluar në çerekfinale, pasi një gjë e tillë kotohet me vetëm 1.3, ndërsa kalimi i PSG-së më 3.2.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sonte nga ora 20:45.

(Kosova Sot)

23 orë e 36 minuta më parë
18/12/18