Vitet ikin, por klasi mbetet – Roberto Carlos i lë gojëhapur të gjithë me lëvizjet e tij!

  • 16 qershor 2019 - 23:38
Vitet ikin, por klasi mbetet – Roberto Carlos i lë gojëhapur të gjithë me lëvizjet e tij!

Carlos po dhuron spektakël në ndeshjen e bamirësisë mes Anglisë dhe Ëorld XI.

Roberto Carlos në një moment, ngriti në këmbë gjithë tifozët duke kthyer me thembër topin për te Robert Pires, pavarësisht moshës që ka.

Ai po tregon se edhe përkundër që vitet kanë ikur, klasi është ende aty.


(Kosova Sot Online)