Pamje: Messi, Suarez dhe Alba argëtohen në klubin më të famshëm të natës në Ibiza

  • 29 korrik 2019 - 10:33
Pamje: Messi, Suarez dhe Alba argëtohen në klubin më të famshëm të natës në Ibiza

Lionel Messi me bashkëlojtarët e tij te Barcelona, Luis Suarez dhe Jordi Alba, si dhe ish-bashkëlojtarin Cesc Fabregas, janë duke i shijuar ditët e fundit të pushimit së bashku në Ibiza.

Të shoqëruar nga bashkëshortët e tyre, ata janë parë në një aheng duke u argëtuar në maksimum.

Katër futbollistët dhe bashkëshortet e tyre u argëtuan në Ushuaia, në njërin prej klubeve më të famshme të natës në Ibiza.

Messi dhe Suarez nuk ishin pjesë e përgatitjeve parasezonale të Barcelonës për shkak të obligimeve me Kombëtaret e tyre përkatëse në Kupën e Amerikës, por ata pritet t’i bashkohen pjesës tjetër të skuadrës në ditët në vazhdim. 

 

(Kosova Sot Online)