Liverpool e nis furishëm pjesën e dytë, barazon rezultatin

  • 14 gusht 2019 - 22:11
Liverpool e nis furishëm pjesën e dytë, barazon rezultatin

Është barazuar rezultati në mes të Liverpoolit dhe Chelseat

Liverpool ka hyrë fuqishëm në pjesën e dytë ku pas inkuadrimit te Firminos në vend të Chamberlain ka ardhur edhe goli i barazimit.

Një depërtim në zonë i Firminos dhe një pasim i tij për Mane solli golin e barazimit me të filluar pjesa e dytë e takimit.

(Kosova Sot Online)