Hertha përmbys Bayernin, ish-lojtari i Liverpoolit shënon dhe feston si Ronaldo

  • 16 gusht 2019 - 21:41
Hertha përmbys Bayernin, ish-lojtari i Liverpoolit shënon dhe feston si Ronaldo

Pak minuta më vonë, ish-lojtari i Liverpoolit, Marko Grujic, realizoi për 1-2 dhe festoi si Cristiano Ronaldo.

Hertha Berlini është duke e mposhtur 2-1 Bayern Munichun në

Hertha Berlini e ka përmbysur rezultatin kundër Bayernit në ndeshjen që po zhvillohet në “Allianz Arena”, dhe po fiton 2-1.

Fillimisht ishte Dodi Lukebakio ai që shënoi për 1-1 në minutën e 36’, me ndihmën edhe të Vedad Ibisevic që devijoi topin.

Pak minuta më vonë, ish-lojtari i Liverpoolit, Marko Grujic, realizoi për 1-2 dhe festoi si Cristiano Ronaldo.

(Kosova Sot Online)