Elisa De Panicis, një tifoze superseksi për Milanin

  • 21 gusht 2019 - 23:59
Elisa De Panicis, një tifoze superseksi për Milanin

Me profesion modele, Elisa De Panicis Agnelli njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit.

Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbështeturi kuqezinjtë dhe në sezonin e ri pritet ta ndjekë shpesh nga shkallët skuadrën e Giampaolos.

Elisa është një divë e vërtetë në Instagram pasi ka rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.

Image

(Kosova Sot Online)