Celina harkon bukur nga kendi

  • 17 nëntor 2019 - 19:10
Celina harkon bukur nga kendi

50′ – Celina harkon bukur nga kendi, berisha godet me te majten dhe me pas Rrahmani mund te kishte shenuar shume lehte, por nuk e devijoi topin aq sa per ta futur ne rrjeten.


(Kosova Sot Online)