Gareth Bale, gati për ‘El Clasico’

  • 08 dhjetor 2019 - 19:25
Gareth Bale, gati për ‘El Clasico’

Bale është stërvitur normalisht me ekipin të dielën, ai do të jetë gati për El Clasico. Hazard dhe Marcelo janë problemi më i madh për Zizu, vështirë se do t’ia dalin…

Pas disa lajmeve të hidhura, më në fund vjen një lajm i mirë për Zinedine Zidane.

(Kosova Sot Online)