SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares shqiptare

  • 23 maj 2020 - 15:13
SC Paderborn 07 – Hoffenheim, starton mesfushori i Kombëtares shqiptare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SC Paderborn 07 dhe Hoffenheim.

Nga minuta e parë është hedhur në fushë mesfushori i Kombëtares shqiptare, Klaus Gjasula.

Ai do të kërkojë të bëjë një tjetër paraqitje pozotive, pas asaj me Duseldorfin.

SC Paderborn 07:

(Kosova Sot Online)