Munishi reagon ashpër: “Askush s’mund ta blejë as fjalën e as heshtjen time”

  • A.P /
  • 24 dhjetor 2020 - 20:32
Munishi reagon ashpër: “Askush s’mund ta blejë as fjalën e as heshtjen time”

Munishi do të jetë fans i FC Ballkani deri në fund të sezonit.

Gjatë ditës së sotme, u raportua se Ballkani dhe Ismet Munishi kishin arritur marrëveshje për “heshtjen” e këtij të fundit pas shkarkimit nga pozita e trajnerit.

Megjithatë, vetë Munishi në një postim në rrjetin social “Facebook” e ka mohuar një gjë të tillë, derisa ka deklaruar se deri në fund të edicionit, do të jetë tifoz i Ballkanit.

Postimi i Ismet Munishit:

“Unë jam Ismet Munishi. As fjalën time as heshtjen nuk mundë  të blej askush.( siq pretendohet nga gazetaret dhe portalet e ndryshme , të  cilët kurr nuk do ta kuptojnë pse jam ndarë me Fc Ballkanin , në te vertete).
Deri në fund te edicionit do të jem tifoz me Fc Ballkanin me Arsim Kabashin me Xhebrailat dhe futbollistët fantastik që punova me shume djerse me ta.
Çdo tendence që flasin dhe shkruajnë ndryshe nga gazetarët , portalet dhe mjetet e informinit i cilsoj  si : manipulim , devijim , sulmë  , tejet tendencioz kundër meje dhe klubit tim dhe Presidentit tim.
Po them edhe një herë se deri ne fund të edicionit do të jem Analistë ne cilin  Tv  nuk di sepse do të shohim projektet dhe do ti analizojmë ofertat.
Do ta jap kontributin ndryshe… Kampion është ai që nuk dorzohet kurr!“. 

(Kosova Sot Online)