Shënon edhe Lautaro

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 20:22
Shënon edhe Lautaro

Interi ka shënuar tjetër gol kundër Sassuolos dhe po fiton 2-0.

Vendasit dyfishuan epërsinë në minutën e 67-të me anë të sulmuesit, Lautaro Martinez.

Goli erdhi pas një kundërsulmi vrasës.

(Kosova Sot Online)