Ademi titullar, Kastrati në stol në Europa League

  • A.P /
  • 08 prill 2021 - 20:18
Ademi titullar, Kastrati në stol në Europa League

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Dinamos së Zagrebit dhe Villarrealit.

Arijan Ademi është titullar i padiskutueshëm, ashtu siç ishte edhe në fitoren historike ndaj Tottenham United javë më parë.

Në anën tjetër, sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, assesi të zë vend në 11-she.

Edhe për këtë takim që nis nga ora 21, ai gjendet në stol, me shpresën që do t’i ketë disa minuta në pjesën e dytë,

(Kosova Sot Online)