Roma kërkon fitore kundër rivalit direkt për të siguruar kualifikimin , starton Kumbulla

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 20:11
Roma kërkon fitore kundër rivalit direkt për të siguruar kualifikimin , starton Kumbulla

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Zorya.

Roma gjendet në pozitën e dytë me shtatë pikë, derisa Zorya me gjashtë pikë, çka do të thotë se me një fitore sonte, Roma do të siguronte kualifikimin në fazën tjetër të Conference League.

Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, e nis nga fillimi këtë takim.

(Kosova Sot Online)