Man United jashtë garës për Haalandin

  • S.A /
  • 21 January 2022 - 11:13
Man United jashtë garës për Haalandin

Haaland është i paarritshëm për Manchester Unitedin. Sipas ESPN, Manchester United është jashtë garës për ta transferuar sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland. 

Djajtë e Kuq po shikojnë mundësi të tjera pasi kanë kuptuar se Haaland ka zgjedhur Real Madridin, që është favoriti numër një për të nënshkruar me 22-vjeçarin.

Nëse jo në Madrid, opsione tjera më reale se United, janë City, Barcelona dhe PSG. 

(Kosova Sot Online )