Sa do të mungojë Dembele

  • A.P /
  • 29 January 2023 - 10:21
Sa do të mungojë Dembele

Ousmane Dembele e pësoi një lëndim gjatë ndeshjes së djeshme të Barcelonës ndaj Gironas në La Liga.

Francezi u largua pa u bërë gjysmë ore lojë

Ndërsa, tani mediat spanjolla raportojnë edhe për shkallën e lëndimit të tij.

Ousmane Dembélé do të mungojë për tri deri në katër javë.

Ai do të mungojë në ndeshjet kundër Betis, Sevilla, Villarreal, Manchester United dhe ne ndeshjet e para te gjysmëfinaleve të Kupës së Mbretit.

(Kosova Sot Online)