Man Utd përmbys Barcelonën

  • A.P /
  • 16 February 2023 - 20:24
Man Utd përmbys Barcelonën

Manchester United ka arritur që ta përmbysë rezultatin dhe tani po avancon 1:2 përballë Barcelonës.

Ishte Kounde që shënoi autogol në minutën e 60-të të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)