Mallorca dhe Valencia e vlefshme për javën e 36-të në La Liga

  • A.P /
  • 25 May 2023 - 19:04
Mallorca dhe Valencia e vlefshme për javën e 36-të në La Liga

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Mallorcas dhe Valencias, e vlefshme për javën e 36-të në La Liga.

Nga minuta e parë do të startojë sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi.

Aktualisht Mallorca gjendet në pozitën e 12-të me 44 pikë, kurse Valencia një pozitë më poshtë.


(Kosova Sot Online)