E pabesueshme, vëllai i paralizuar çohet e vallëzon në dasmën e motrës

  • 13 shtator 2019 - 20:11
E pabesueshme, vëllai i paralizuar çohet e vallëzon në dasmën e motrës

Videoja prekëse shfaq Nikola Raguz duke u çuar nga karroca e tij me ndihmë dhe më pas duke vallëzuar ngadalë përreth sallës me motrën e tij Matea Raguz-Papac.

Nikola ia doli që ta bënte vallëzimin deri në fund, duke lënë shumë njerëz në lot.

Nikola, 23 vjeç, nga Mostari në Bosnjë, mbeti i paralizuar në pjesën e poshtme të trupit të tij pas një aksidenti me veturë.

 
Nikola Raguë

Pozivamo sve nase prijatelje i one koji nas prate da svojim pozivom na br. 092 890 824 doniraju 2 KM za Nikolino lijecenje! Vratio sam se ëivote Otjer'o sam dane sive Ima li za mene još ljepote Vratio sam se opet meëu ëive... https://www.hercegovina.info/vijesti/hercegovina/mostar-hercegovina/hercegovino-zovi-i-pomozi-otvoren-humanitarni-telefon-za-nikolu-raguza-119717

Posted by Studio REZO Mostar on Friday, January 20, 2017

(Kosova Sot Online)