“Grushta dhe shufra hekuri kokës”, plas sherri në palestër

  • 20 nëntor 2019 - 14:04
“Grushta dhe shufra hekuri kokës”, plas sherri në palestër

Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe pajisje metalike në përleshjen ndërmjet tyre.

Si pasojë e goditjeve një djalë 17-vjeçar pësoi mavijosje dhe prerje ndërsa një 27-vjeçar pësoi një prerje mbi syrin e tij, tha policia e Essex në një deklaratë.

Ngjarja brenda një qendre palestre në Essex, Angli. 

(Kosova Sot Online)