Shikoni si makina “përpihet” nga uji

  • 09 shkurt 2020 - 08:26
Shikoni si makina “përpihet” nga uji

Gill Sutherland dhe mbesa saj Hannah, kanë shpëtuar mrekullisht në momentin e fundit, pas aksidentit që pësuan në një rrugë të përmbytur në New South Wales.

Derisa po udhëtonin për në Nimbim, vetura tyre hasi në një gropë dhe nisi të fundosej në ujë, duke i detyruar udhëtaret të largohen me shpejtësi nga dritarja.

Kur vetura tyre u zhduk në tërësi, ato u panë duke ecur me vështirësi nëpër ujin që iu vinte mbi gjysmën e trupit.

(Kosova Sot Online)