Pamjet e shpëtimit: Ja se çfarë ndodh kur gjarpri gëlltit një peshqir

  • E.K /
  • 12 shtator 2020 - 17:00
Pamjet e shpëtimit: Ja se çfarë ndodh kur gjarpri gëlltit një peshqir

Monty është një piton 18-vjeçar nga Australia që gëlltiti një peshqir plazhi, kështu që pronarëve iu desh ta çonin te veterineri.

Aty u krye një operacion që i shpëtoi jetën dhe veterineri shpërndau videon e procedurës në rrjetet sociale.

Gjarpri quhet Monty Python, kështu që mund ta preferoni edhe nëse nuk ju pëlqejnë gjarpërinjtë, por ju pëlqen humori britanik.

(Kosova Sot Online)