Pamje të frikshme: Lëviz komplet pylli pas rrëshqitjes së dheut

  • G.G /
  • 16 November 2020 - 13:10
Pamje të frikshme: Lëviz komplet pylli pas rrëshqitjes së dheut

Ky është momenti që të lë pa frymë, i cili tregon sesi një pyll i tërë zhvendoset në Irlandën e Veriut, për shkak të rrëshqitjes së dherave.

Videoja e këtij fenomeni natyror u filmua rastësisht nga një kalimtar dhe në të shfaqet lëvizja e dhjetëra pemëve që lëvizin nga maja e kodrës në Ballybofey.

Fatmirësisht, raportohet se nuk ka pasur asnjë person të lënduar nga kjo ngjarje.

https://streamable.com/vwfoj2

(Kosova Sot Online)